Automan AT serisi: Yağlı, dökme demir piston kompresörleri, 4-11 kW / 5,5-10 hp


  • Kodak
  • Mac Sound
  • Mac Sound

Automan AT serisi: Yağlı, dökme demir piston kompresörler

Endüstriyel ağır iş uygulamalarınız için dayanıklı ve güvenilir bir basınçlı hava çözümü mü arıyorsunuz? Automan AT yağlı, dökme demir piston kompresörü maksimum verimlilik için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli bileşenleri uzun bir kullanım ömrü garantisi veren AT, uygun maliyetli bir çözümdür.

Müşterinin Elde Ettiği Faydalar

Gerçek güvenilirlik – Özellikle ağır iş uygulamalarında AT'nin dayanıklı tasarımı ve kanıtlanmış piston teknolojisi her zaman çalışabilmenizi sağlar.

Esnek Kurulum – AT serisi çeşitli ürünler sunar: depolu veya deposuz, depoya monte çift ve DOL ya da YD yolverme mekanizmalı.

Kolay bakım – Tüm Automan modelleri kolay bakım ilkesiyle üretilmiştir. AT'yi destekleyen çeşitli servis kitleri ve Atlas Copco yağlayıcılar uzatılmış kompresör kullanım ömrü sağlar.

Müşteri Destek Planı

Toplam karınız ve ekipmanınızın minimum toplam işletme maliyetinde maksimum seviyede kullanılabilirliği, Atlas Copco'da bizim için ilk sırada yer alır. Bunu başarma şeklimiz etkileşime, uzun süreli ilişkilere ve proseslerinize, gereksinimlerinize ve hedeflerinize katılmamıza katkıda bulunur. 
Şirketimiz ve çalışanlarımız, sıkıştırılmış hava ağınızın maksimum seviyede çalışmaya hazır olmasına ve verimliliğine odaklanmıştır. Sizinle tüm servis etkileşimi seviyelerinde hedefimiz, özel servis planları üzerinden standartlaştırılmış orijinal parçalardan uzaktan izleme ve optimizasyona kadar eksiksiz müşteri hizmetleridir. 

  • Enerjiden tasarruf edin
  • Ürünlerinizi izleyin
  • Ürününüzü Yükseltin
  • Orjinal Parçalar

Eğer bu ürünü Beğendiyseniz

Bize Ulaşın