LE / LT: Endüstriyel yağla alüminyum pistonlu kompresörler, 1,5-15 kW / 2-20 hp

  • Kodak
  • Mac Sound
  • Mac Sound

Endüstriyel yağla alüminyum pistonlu kompresör

Özel endüstriyel uygulamanız için dayanıklı ve yüksek performanslı bir basınçlı hava çözümü mü arıyorsunuz? Kaliteye en yüksek önem verilerek tasarlanan Atlas Copco’nun LE/LT yağlı alüminyum pistonlu kompresörleri, üst düzeyde güvenilirliğin ve düşük kullanım maliyetinin simgesidir. 10 bar'lık uygulama için LE ve 15, 20 veya 30 bar'lık uygulamalar için LT kompresör kullanılır. Son derece modern teknolojileri bir araya getiren LE/LT kompresörler sektördeki en düşük kullanım sıcaklığını üretirken oldukça az bir yağ aktarımı ile kaliteli hava sunarlar. Başarısı kanıtlanmış tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler, performans ve uzun kullanım ömrünü güvence altına alır. LE/LT serisi kendi başına kullanıma uygundur veya OEM ürününüze kolayca entegre olur.

Broşür
Müşterinin Elde Ettiği Faydalar

Gerçek güvenilirlik – Automan'ın toz kaplamalı deposu, hasar ve korozyona karşı en iyi korumayı sağlar. Yavaş çalışan bloğu, kullanım ömrünü uzatır.

Düşük kullanım maliyeti– Kullanım maliyeti düşüktür ve son derece dayanıklı bileşenlerin kullanılması nedeniyle kompresörlerin kullanım ömrü uzundur.

Kolay bakım – Bütün bileşenlere ve hizmet noktalarına kolayca ulaşılabilir.

Alandan tasarruf – Doğrudan motora bağlanan kompresör bloğu hafif ağırlıkta malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Bu, mükemmel bir soğutma niteliği kazandırır: sınırlı alan gereksinimi ile entegrasyon için ideal.

Müşteri Destek Planı

Toplam karınız ve ekipmanınızın minimum toplam işletme maliyetinde maksimum seviyede kullanılabilirliği, Atlas Copco'da bizim için ilk sırada yer alır. Bunu başarma şeklimiz etkileşime, uzun süreli ilişkilere ve proseslerinize, gereksinimlerinize ve hedeflerinize katılmamıza katkıda bulunur. 
Şirketimiz ve çalışanlarımız, sıkıştırılmış hava ağınızın maksimum seviyede çalışmaya hazır olmasına ve verimliliğine odaklanmıştır. Sizinle tüm servis etkileşimi seviyelerinde hedefimiz, özel servis planları üzerinden standartlaştırılmış orijinal parçalardan uzaktan izleme ve optimizasyona kadar eksiksiz müşteri hizmetleridir. 

  • Enerjiden tasarruf edin
  • Ürünlerinizi izleyin
  • Ürününüzü Yükseltin
  • Orjinal Parçalar

Eğer bu ürünü Beğendiyseniz

Bize Ulaşın