Yağlı alüminyum piston kompresörleri, 1,5-7,5 kW / 2-10 hp

  • Kodak
  • Mac Sound
  • Mac Sound

Yağlı alüminyum piston kompresörler

Automan yağlı alüminyum piston kompresörleri, sağlam, dayanıklı ve güvenilirdir. Zorlu şartlar altında bile sorunsuz performans sergiledikleri profesyonel uygulamalar için tasarlanmışlardır.

Broşür
Müşterinin Elde Ettiği Faydalar

Gerçek güvenilirlik – Automan'ın toz kaplamalı deposu, hasar ve korozyona karşı en iyi korumayı sağlar. Yavaş çalışan bloğu, kullanım ömrünü uzatır.

Dayanıklı bileşenler – Ağır iş hava filtresi, tozlu koşullarda güvenilir biçimde çalışması için üretilmiştir ve uzun servis aralıkları sunar. Sınıf F yalıtım ve IP54 koruması sayesinde, TEFC motoru hava koşullarına dayanıklıdır. Bütün modellerde bulunan hızlı kapline sahip basınç düşürücü valf ve dahili basınç diferansiyel anahtarına sahip .DO.L yolverme mekanizması, kompresörü eksiksiz ve çalışmaya hazır hale getirir.

Minimum bakım – Bütün Automan modelleri, kolay bakım için tasarlanmıştır. Atlas Copco tarafından onaylanan Automan yağı, daha uzun kompresör kullanım ömrünün garantisidir.

Müşteri Destek Planı

Toplam karınız ve ekipmanınızın minimum toplam işletme maliyetinde maksimum seviyede kullanılabilirliği, Atlas Copco'da bizim için ilk sırada yer alır. Bunu başarma şeklimiz etkileşime, uzun süreli ilişkilere ve proseslerinize, gereksinimlerinize ve hedeflerinize katılmamıza katkıda bulunur. 
Şirketimiz ve çalışanlarımız, sıkıştırılmış hava ağınızın maksimum seviyede çalışmaya hazır olmasına ve verimliliğine odaklanmıştır. Sizinle tüm servis etkileşimi seviyelerinde hedefimiz, özel servis planları üzerinden standartlaştırılmış orijinal parçalardan uzaktan izleme ve optimizasyona kadar eksiksiz müşteri hizmetleridir. 

  • Enerjiden tasarruf edin
  • Ürünlerinizi izleyin
  • Ürününüzü Yükseltin
  • Orjinal Parçalar

Eğer bu ürünü Beğendiyseniz

Bize Ulaşın