Smartlink

Ürünlerinizi izleyin

Zamanla değişen talepleri net bir şekilde kavramak, sistem optimizasyonunun heAtlas Copco'ya göre herhangi bir arızadan kaynaklanabilecek üretim kaybını önlemek için yapılacak en iyi şey, ekipmanınızı daima takip etmektir. Çalışmalarınızın yakından izlenmesi proaktif olarak bakım planı yapmamıza olanak sağlar.

Basınçlı hava, hemen hemen tüm modern üretim süreçlerinde hayati bir rol oynar. Günümüzün rekabetçi üretim ortamlarında maliyetleri azaltabilme, verimi artırabilme ve maksimum çalışma süresi sağlayabilme herkesin önceliklerinden

 

SMARTLINK - kolay yüklenen, izleme açısından verimli, kolay özelleştirilen bir kompresör izleme programıdır. Şirketinize basınçlı hava üretimini tam olarak görme olanağı sunar. Olası sorunları tahmin etmeye (ve böylece hazırlıklı olmaya) yardım eder; nasıl ve nerede üretimin optimize edilebileceğini ve enerji tasarrufu sağlanabileceğini gösterir. 

SMARTLINK - istediğiniz kadar esnek ve bilgilendiricidir. Çözümün 3 ayrı seviyesinden şirketinize en uygununu seçebilirsiniz. 

SMARTLINK SERVİS- Tüm belirsizliklerin üzerini çizin. 
Kompresörlerinize yüklenen SMARTLINK Service sayesinde bakım ziyaretlerinin planlanması olması gerektiği kadar basit ve kolay hale gelir; servis kayıt defteriniz her zaman bir tıklama uzaklığındadır ve Atlas Copco ile çevrimiçi bağlantınız çok hızlı bir şekilde yedek parça ve ek hizmet teklifi istemenizi ve almanızı sağlar.

SMARTLINK UPTİME - Kompresörlerinizi çalışır durumda tutun. E-posta ve/veya metin yoluyla, ilgili tüm makine belirtilerini (uyarılar ve kapanmalar) önceden alırsınız. Bu bilgileri baz alarak, arıza riskini ortadan kaldırmak için gereken tüm işlemleri yapabilir ve önlemleri alabilirsiniz.

SMARTLINK ENERGY - iEkipmanınızın performansını koruyun. SMARTLINK Energy sayesinde Atlas Copco kompresör, kompresör odanızın enerji verimliliğini sürekli olarak izlemenizi ve analiz etmenizi sağlar. Performans göstergelerine siz karar verirsiniz ve referans değerleri siz tanımlarsınız.SMARTLINK analiz eder ve raporlar. Gerektiğinde hassas ve anlık iyileştirmeler yapabilirsiniz. Sonuçlar ISO50001 standardına uygun şekilde enerji izleme amacıyla kullanılabilir

Müşteri Hizmetleri: 0 850 800 13 41